Movies
Ratings
49
Easy ARated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0

MasqueradeRated ★ 4.0

26 YearsRated ★ 1.0
One DayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 5.0

The ClassicRated ★ 5.0

FailanRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 5.0

SecretRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0