Titles you rated

Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 2.0
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0