Series
Ratings
213
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The DuoRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 2.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 2.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 2.5