Series
Ratings
108
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
The AcolyteRated ★ 3.0
Korean Food War 3Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Blacklist Season 10Rated ★ 2.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5

Reborn RichRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5