Series
Ratings
16
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.0
VikingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0