Series
Ratings
147
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0

Reborn RichRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5