Movies
Ratings
1059
Project Hail MaryRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0

BugoniaRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 3.5

28 Years LaterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 3.0
SharperRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5

Yadang: The SnitchRated ★ 2.5