Series
Ratings
41
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0

Demon SlayerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
The Story of DianaRated ★ 3.0

Beyond EvilRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0