Movies
Ratings
228
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 1.0

HelplessRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 3.5

King and the ClownRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0

Secret ReunionRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5

Vantage PointRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.5
Fighter In The WindRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5