Series
Ratings
81
Ready or Not: TexasRated ★ 2.5
NeighborsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0

Money's WarfareRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
PluribusRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 4.5
The Rehearsal Season 2Rated ★ 4.5
The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0