Series
Ratings
118
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0

HorimiyaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
데스노트Rated ★ 4.0
데스노트Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 2.0
SPEC: ShouRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 1.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.5