Movies
Ratings
179

ExitRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
Johnny ExpressRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5

SicarioRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.0

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 2.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
Sex Plate 17Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0