Movies
Ratings
460
White House DownRated ★ 3.0

MatildaRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
DaredevilRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.5

ShrekRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0

The UnjustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0

Running TurtleRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5