Titles you rated

원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
Gourmet Road 4Rated ★ 2.0
Gourmet Road 3Rated ★ 2.0
Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
Gourmet Road Season 2Rated ★ 2.5
원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2 Hidden StoryRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 3.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0