Movies
Ratings
367

A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Bridge CurseRated ★ 2.0
Ken Jeong: You Complete Me, HoRated ★ 0.5
Gintama: The MovieRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0

MetamorphosisRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 1.0
365 DaysRated ★ 0.5
InsidiousRated ★ 2.5

Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0

I Saw the DevilRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Double LifeRated ★ 4.0