Titles you rated
TullyRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 3.5

A Hard DayRated ★ 3.0

The Terror LiveRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Swell SeasonRated ★ 3.0

Begin AgainRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0

The HimalayasRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.0