Titles you rated
Your Divorce is Served!Rated ★ 4.0

There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5

Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Legendary Head ShouRated ★ 1.5
捨ててよ、安達さん。Rated ★ 2.0
Night DoctorRated ★ 2.5
On a Starry NightRated ★ 3.0

Anti HeroRated ★ 3.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 4.0
Knockin' on Locked DoorRated ★ 3.5
Beni Sasu LifeRated ★ 3.0
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 0.5
Nice Flight!Rated ★ 2.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 3.5
ZeichoRated ★ 2.5
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 3.0