Series
Ratings
42
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0

Demon SlayerRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
MessiahRated ★ 3.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0