Series
Ratings
49
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0

HorimiyaRated ★ 4.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0