Series
Ratings
475
Justice on TrialRated ★ 3.5- The Peanuts ClassicsRated ★ 5.0
Elsbeth Season 1Rated ★ 4.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
High Potential Season 2Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0