Movies
Ratings
27
My Name Is KhanRated ★ 5.0

Take OffRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0

Running TurtleRated ★ 3.0

SecretRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0

HarmonyRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 4.0

MotherRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0