Movies
Ratings
25
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Kiwi!Rated ★ 3.5

Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 1.0

The First Slam DunkRated ★ 4.5

The HostRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 3.5

SnowpiercerRated ★ 4.0