Titles you rated

The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
유희왕 1기Rated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 3.0

Blue LockRated ★ 2.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 4.5

UnnaturalRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0