Titles you rated

Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 5.0