Series
Ratings
265
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Sister's Slam DunkRated ★ 3.5
Phantom Singer All StarsRated ★ 3.0
Phantom Singer 4Rated ★ 3.0
Phantom SingerRated ★ 3.0
After SignalRated ★ 2.5
Love Catcher in SeoulRated ★ 2.0
Love Catcher 2Rated ★ 4.0
Love CatcherRated ★ 2.5
Somebody 2Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.0
Young Actors' RetreatRated ★ 2.5
Baek-packer Season 1Rated ★ 2.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 2.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0

Demon SlayerRated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5