Series
Ratings
136
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
Knight FlowerRated ★ 2.0
Captivating the KingRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Soundtrack #2Rated ★ 2.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 2.5
My DearestRated ★ 3.5
Good Luck Charlie Season 1Rated ★ 3.5
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 4.0
Hannah Montana Season 2Rated ★ 3.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.0
The Suite Life on DeckRated ★ 4.0