Series
Ratings
182
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5