Series
Ratings
12
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0
The Return of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0