Series
Ratings
15
Ice Age: Scrat TalesRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0
Olaf PresentsRated ★ 3.5
Regular ShowRated ★ 4.0
Regular ShowRated ★ 4.0
The Owl House Season 3Rated ★ 4.0
The Owl House Season 2Rated ★ 4.5
The Owl House Season 1Rated ★ 4.0- Tangled: Short CutsRated ★ 4.0
Tangled: The Series Season 3Rated ★ 4.0
Tangled: The Series Season 2Rated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 3.0
Tangled: The Series Season 1Rated ★ 4.0