Series
Ratings
263
The MentalistRated ★ 4.0
Law & Order: UKRated ★ 3.0

DexterRated ★ 1.5
JusticeRated ★ 3.0
ForeverRated ★ 4.0
Burn NoticeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Murder, She WroteRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
MediumRated ★ 3.5
Law & OrderRated ★ 3.0
Law & OrderRated ★ 2.5
Law & OrderRated ★ 3.0
Law & OrderRated ★ 3.0
Law & OrderRated ★ 3.0
Law & OrderRated ★ 2.5

Good Luck!!Rated ★ 4.0
Law & OrderRated ★ 3.0