Movies
Ratings
823
HumintRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 2.5

Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 1.5
The Green KnightRated ★ 2.0
Dream ScenarioRated ★ 2.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.0

ThirstRated ★ 3.0

The PriestsRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 1.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 2.0

SleepRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5

The First Slam DunkRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5