Series
Ratings
153
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Team Bulldog: Off-Duty InvestigationRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 2.5
HometownRated ★ 2.0

It's NightRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 0.5
One Day OffRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5