Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0