Series
Ratings
60
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5

The Promised NeverlandRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Love Like a K-DramaRated ★ 4.0