Movies
Ratings
26
TangledRated ★ 4.0

SecretRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 5.0

Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 2.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0

Runway CopRated ★ 2.0

Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0