Titles you rated


Be MelodramaticRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5

IljimaeRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5

Money's WarfareRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0