Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0

DexterRated ★ 3.0

House of CardsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0