Titles you rated

Moonrise KingdomRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Blind DatingRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Playing It CoolRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 2.5

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0

The Battleship IslandRated ★ 2.0
ShameRated ★ 3.0
Chariots Of FireRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0