Series
Ratings
110
Discovery of RomanceRated ★ 5.0

The HeirsRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Run HanyRated ★ 3.0
Dr. SlumpRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 3.0
Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Magical DoReMiRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Koby-KobyRated ★ 4.0
Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
태권왕 강태풍Rated ★ 4.0
내 친구 우비소년 1Rated ★ 2.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.5