Movies
Ratings
277
Ant-ManRated ★ 5.0

The Accidental DetectiveRated ★ 4.5

The ShamelessRated ★ 3.0

AssassinationRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5

The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5

Furious 7Rated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 2.0

Begin AgainRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0

Gangnam BluesRated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 3.5

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5