Movies
Ratings
264
Die HardRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0

Cold EyesRated ★ 5.0

Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0

Forever the MomentRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0

The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5