Movies
Ratings
233
Non-StopRated ★ 3.5

Thread of LiesRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5

Ghost HouseRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.5

The SuspectRated ★ 4.0

FluRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0

The Fatal EncounterRated ★ 4.0