Titles you rated

Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0

DexterRated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0

It's NightRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5