Movies
Ratings
151
BreathlessRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0

Way Back HomeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0

The Divine WeaponRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0

Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
Like a VirginRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0