Movies
Ratings
520
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Evangelion Broadcast 30th Anniversary Special PerformanceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5

High SocietyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 3.5
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 3.5