Series
Ratings
46
Fallout Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
콩콩팡팡Rated ★ 3.5
Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 3.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.5