Movies
Ratings
463
Anatomy of a FallRated ★ 4.0

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5

Kamome DinerRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0

Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.0

FallRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5