Series
Ratings
173
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5

HorimiyaRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5

Black ButlerRated ★ 3.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
BOYS PLANETRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.0
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0