Movies
Ratings
49
FrozenRated ★ 5.0

The Last PrincessRated ★ 3.5

The Divine MoveRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0