Movies
Ratings
230
Secret(working title)Rated ★ 3.5

SecretRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5

OldboyRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 2.5

MementoRated ★ 3.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5

Green BookRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 4.0